Mesajı Okuyun
Old 17-03-2010, 20:03   #5
Konuk_kadının adı yok

Varsayılan Lütfen bu dramı güncel tutalım.

Sn.Av.Habibe hanım ilginize ve emeğinize tekrar tşkkrler.Öğrenmek istediğim bana bu kararı veren hakime danışabilme onunla konuşabilme hakkım olup olmadığıydı,yanıtınızdan anladımki bu hakkım varmış sağolun.Çektiğim bu eziyetlerin karşısında korkularım endişelerim artık organlarımada yansımış bunu dahiliye doktorumdan öğrendim bugün.En kısa zamanda bir avukat edinebilmek için çıkış yolu arıycam.Sizden Sn Habibe hanım özellikle sizin gibi aile hukuku konusunda bu kadar bilgili bir avukat hanımın kalabalık kitlelere seslenmesini rica ediyorum ben sizi yeni bakanımıza hitaben cevap röportajınızı ancak int.görebildim.Herkesin int.kullanamadığı ülkemizde lütfen en etkin iletişim aracı televizyonlarda programlara katılın.Belki uzaklaştırma kararını duymayan kadın kalmadı ülkemizde ama ben şahidimki kararın iptalini korkudan isteyen kadınlar var.Keşke şiddet gören kadınların ve sizlerin katıldığı programlarla biz gibi örneklerle anlatabilsek öğrenebilsek öğretebilsek haklarımızı.Benim eşim en son şiddetinten önce bana diyorduki^^git bakalım savcıya ben(galerici kendisi)şu an onun arabası bende satıyorum sana ne diyecek^^..Kararı alarak(uygulanmamış olsada)ölsemde gam yemem diye düşünüyorum bir nebzede olsa.Benim yaşadığım oğlumunda içine kapanmasına sebep olan hertürlü şiddet olayına karşı çıkmak için sn.site yetkilileri sn.avukatlar lütfen bu konuyu güncel tutalım.Ve lütfen sizlerden biri Başbakanlık Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, kadınları bilinçlendirmek için hazırladığı AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE El Kitabının linkini burada yayınlayabirse çok sevinirim..Herkese kolay gelsin.