Mesajı Okuyun
Old 24-01-2009, 01:34   #1
Konuk, oglunun annesi

Soru Lutfen, bosanırsam sokakta mı kalırım?

Merhaba,esimle 2003 yılında evlendik ama su an esimden surekli sozlu, bu gune kadar 3 kez de fiziksel olarak şiddet gordum.Oyle ki beni bogmaya bile calıstı.Bir defasında hastaneye gidip darp raporu aldım.Ama her defasında bir sekilde geri dondum.Ruhsal durumu normal degil, ortada hic bir sey yokken birdenbire olay cıkarıp ustume gelmeye baslıyor.Bunun farkında olmasına ragmen bir turlu uzman yardımı almayı kabul etmiyor.Cok korkuyorum, ne yapacagımı bilmiyorum, benim de ruh saglıgım bozulmaya basladı.Benim bir de 3,5 yasında bir oglum var.Eşimin maddi geliri Turkiye sartlarına gore cok iyi.Kendisinin 2 tane evi var, bir tanesini nisanlılık donemimizde aldı, digerini de evlendikten sonra aldı ve şimdi yeni olan evde oturuyoruz.Oturdugumuz digerinden daha buyuk bir ev, ayrıca bankada da biz evlendikten sonra kazanmıs oldugu yuklu miktarda parası var.Ben bebegim dogana kadar calısmıs olmama ragmen cok kucuk bir birikimim dısında hic birseyim yok.Bebek dogduktan sonra yavrumuza benim bakmama birlikte karar verdik ve işten ayrıldım.Su an calısmıyorum.Beni surekli sokaga atmakla, mal varlıgını baskasına devrettikten sonra bosayıp bes parasız sokakta bırakmakla tehdit ediyor, surekli kucumseyip, kufur ediyor.Artık dayanamıyorum, hep yavrum icin katlandım ama olmuyor.Bosandıgımız takdirde benim su an yeni bir duzen kuracak ne durumum, ne de bir işim var.Bana bir yol gosterirseniz cok sevinirim, ne yapacagımı bilmiyorum.