Mesajı Okuyun
Old 11-01-2012, 13:47   #6
EBRU EROGLU

Varsayılan BaŞarisiz Lazer Operasyonu

degerli hukukcu ameliyat icin iyleşme süreci 3 ay doldu,lazer operasyonunu oldugum x hastanesine gittim uzagı ve yakını göremediyimi söyledim muane ve tetkiklerim yapıldı sag göz 1numara miyop ve astimat sol gözde astimat ve heriki gözlede yakını göremediyim tespit edildi.hastanenin dediyi bizde kusur yok gözünüz kendi kendine miyop olmaya calışıyor dendi fakat ameliyat öncesi gözünüz uygun ilasik yöntemiyle gayet güzel sorunsuz görünsünüz dendigi icin ben ikna olup ameliyat oldum bana numara kalır diye hicbir şekilde bilgi verilmedi zaten numara kalır dense idi ameliyat olmazdım hastane sadece kalan numara icin bir ameliyat daha yapabilceklerini söyledi ben g üvenemediyim icin kabul etmedim cünkü gözümü kaybetme riskim var devlet hastanesinede gitim ordaki dr da aynı şekilde gözümde 1numara miyop astimat ve yakın gorememe teşhisi koydu bu durum da ne yapmam lazım ödediyim ameliyat parasını iade almak istiyorum fakat ameliyata girmeden bana imzalattıkları belgelerde ne yazıyor bilmiyorum cunku okumadan ameliyat öncesi ilaclı net görmeyen gözle imzaladım korneayı büyütmek icin göze dökülen bir damla görmenizi engelliyor lutfen yardım edin nereye başvurup hkkımı aramalıyım