Mesajı Okuyun
Old 02-03-2009, 10:10   #5
av.sally

Chat yüzünden eşini öldürdü
Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)

DENİZLİ'de hırdavatçılık yapan N.. T.., ebe hemşire eşi 3 çocuk annesi 36 yaşındaki P.. ..'ı, internette chat yaptığı gerekçesiyle pompalı av tüfeğiyle başından vurarak öldürdü.
Olay, bugün saat 15.00 sıralarında İstiklal Mahallesi ...üncü katında meydana geldi. B...i'nde hırdavat dükkanı sahibi 37 yaşındaki N.. T.. ile S..Devlet Hastanesi'nde ebe hemşire eşi P..T.. arasında yaklaşık 1 ay önce internette chat yapma meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışma sonucunda çift ayrı yaşamaya başladı. Bugün kızını gezmeye götürmek için eve gelen N.. T.. eşinin arkadaşlık sitesinde (sanalalem) chat yaptığını öğrendi. Eşinin dizüstü bilgisayarını kontrol eden N.. T..., gelen mesajları ve arkadaşlık tekliflerini görünce çılgına döndü. Yatak odasında tartışmaya başladığı eşini beraberinde getirdiği pompalı av tüfeğiyle başına üç el ateş edip öldüren N.. T..., daha sonra da polisi arayıp “Ben eşimi öldürdüm, gelip beni alın” diyerek ihbarda bulundu.
Sinemaya giden 16 yaşındaki oğlu Onur'u da cep telefonundan arayan T...’ın, “Anneni öldürdüm. Kardeşlerine iyi bak” dediği öğrenildi.
Olay yerine gelen polis ekipleri, P... T...'ın cesediyle karşılaşırken, elindeki pompalı tüfekle birlikte kanepede oturan N.. T...'ı gözaltına aldı. Olay yeri incelemesinin ardından P... T...'ın cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Dizüstü bilgisayarına da el konuldu.
T... çiftinin çocukları T.. (11), O.. (16) ve A.. E.. (5), ise yakınlarına teslim edildi.
N.. T...'ın “.." ismiyle yayımlanan bir şiir kitabının bulunduğu öğrenildi.
milliyet