Mesajı Okuyun
Old 29-10-2003, 00:06   #17
Cest la vie

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: seferino

Umarım bu mesajımda silinmez ve yayınlanır.

Sayın Seferino,
Bu cümlenizden neyi kastettiğinizi anlayamadım. Gecen defa benim yapmış oldugum düzeltmeye ilişkin olmadığını umuyorum-çünkü onu özel mesajlarla konuşup halletmiştik diye düşünüyorum.

Yine de hiçkimsenin aklında soru işareti bırakmamak için bir açıklama yapmak istiyorum. Bir süre önce bu konu başlığı içinde, bir özel okul öğrencisi olarak alınganlık göstermiş, bir anlık sinirime yenik düşerek uzunca bir mesaj yazmıştım. Daha sonra Seferino'nun mesajımın çok sert oldugunu söyleyen cevabı gelmişti. Bunun üzerine kendi mesajımı tekrar gözden geçirmiş ve gerçekten ani sinirle yazarken ifade tarzıma pek dikkat etmemiş oldugumu farketmiştim. Başka bir polemik yaratmamak amacıyla da "kendi mesajıma müdahale etmiştim(veya sansür uygulamıştım-nasıl adlandırırsanız)" ve kendi mesajımı silmiştim.
Sayın Seferino'nun cevabı da benim mesajıma karşılık olduğu için, o mesajın tek başına durması anlam butunlugunu bozacağından o mesajı da sildim-ve Seferino'ya durumu açıklayıcı bir özel mesaj attım. Cevap geldi ve -sanırım- olayı çözdük. (mü?)

Buradan o mesajları okuduktan sonra neden kaybolduguna anlam veremeyenler olduysa diye bu açıklamayı yapmayı uygun buldum-biraz geç oldu, özür dilerim

Bu alanda-ve hatta bu forumda hiçbir mesaj kişisel görüşlerle silinmemektedir veya değiştirilmemektedir.( Bunun aksini düşünenler varsa [i]özel mesajla[i/] tartışabiliriz.) Bu nedenle bu cümle beni açıkça söylemek gerekirse rahatsız etti. Umarım yine alınganlık gösteriyorumdur

Sevgi ve Saygılarımla
Ahu