Mesajı Okuyun
Old 27-10-2006, 16:54   #15
Jeanne D'arc

Sayın Çaba,

LÜTFEN ÖZEL MESAJLARINIZI KONTROL EDİNİZ.

Bahse konu çocuğa, depremden hemen sonra amcası vasi olarak atanmış ve en son olarak yakın tarihlerde vasi kararı yenilenmiş, halen de vasi amcası. Birçok kuruma bu kararı ibraz ettiğini, SSK'ya ve çocuk adına maaş alınan bankaya da verdiği beyan etti. Sizdeki adresten taşınmışlar ancak bu adres vasinin dayısına aitmiş, yani o adrese dahi bir evrak gönderseler bize ulaşır diyor. Bu arada yeni adresi de edindim. Elinde birçok karar, belge varmış. Elindeki veraset kararında üvey anne, öz anne gibi gözükmüyormuş, doğru kararlar elinde mevcutmuş. Mahkeme bilgilerini verirseniz elindeki evrakları, kararları gönderecek veya duruma göre bir avukattan profesyonel yardım alacak. Ben de sizin bilgileriniz olmadığından ancak durumu naklettim. Ya özel mesaj ile bildireceğim telefon numaraları veya adreslerden kendileri ile irtibata geçiniz veya sizin irtibat numaralarınızı bana iletiniz ki, kendilerine ulaştırayım.

Davaya konu çocuğun ve vasisinin isimleri, cep, ev ve iş telefonları yine okul, ev ve iş adreslerini size özel mesaj yoluyla bildiriyorum. LÜTFEN ÖZEL MESAJLARINIZI KONTROL EDİNİZ.

Saygılarımla.