Mesajı Okuyun
Old 24-11-2014, 10:05   #1
majeslady

Yeni Fikir Çekişmeli Boşanma Davası

Merhabalar.. Ben 23 yaşındayım 2yıl önce evlendim eşim polis memuru.. evliliğim boyunca kötü muamele ve şiddet qördüm biçok kez evden kovuldum ve aldatıldım. eşimin son şiddetinden sonra şikayetçi oldum, tabi eşimde karakoldan çağırılınca darpla ilqili hemen oda hastaneye qidip darp raporu almış yok yere oda benden şikayetçi oldu.. eşit kusurlu olduk ve şikayeti daha sonra barışıp geri alsakta kamu davasından mahkemeye çıktık para cezası aldık ama ertelendi. Kendisi evliliğimiz içerisnde son darp olayından önce ziynet eşyalarımı benden zorla alıp kendi adına bankaya koydu. Bu darp şikayetim sırasında ben bununla ilqili de ifademde zorla aldığını belirttim ve kendisi de ifadesinde kendi adına bankaya koyduğunu kabul etmiş. Yaklaşık 5 aydır ayrıyız ve ben boşanma davasını açmak istiyorum. Elimde ziynetleri bankaya koyduğuna dair banka dekontunun fotoğrafı.. yine bankaya 10.000tl yatırdığı banka dekontu fotoğrafı.. facebookta başka bayanlarla 2yılı aşkın süredir olan cinsel içerikli konuşmalarının fotoğrafları var. Bu durumda Eşyalarım herşeyim ortak yaşadığımız evde onunla.. ben ailemin yanındayım ve çalışmıyorum. Manevi tazminat - nafaka ve Ziynet eşyalarımı alabilirmiyim, bozdurmuşsa şayet nasıl alabilirim. Eşimin üzerine ev araba vs. yok bildiğim kadarıyla.. Banka hesaplarında para oldğundan eminim. Hesaplarını inceletebilirmiyim? NOT: Eşimin 2. evliliğiyim. İlk eşine yaklaşık 4 yıldır nafaka ödüyor her ay 400TL Bu durumda benim akıbetim ne olur? Beni Aydınlatırsanız Çok Sevinirim.. Şimdiden Teşekkür Ederim.