Mesajı Okuyun
Old 16-09-2013, 07:40   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
mrb.esımle 5 aydır ayrı yasıyoruz bosanma davası acılmadı.esım cocukla kişisel ilişki diye bana dava acdı.mahkeme pedoloğ ve psıkoloğ gorevlendırdı .1 gun arayla gorusmeye cagrıldık ve gorusme yapıldı.rapor hazırlanıp mahkemeye sunulacak bu gorusme denıldı.mahkeme gunu verılmedı herhangı bır mahkememız olmadı.bana karar kagıdı falanda gelmedı..esım elinde kagıtla kapıya geldı mahkemeden her hafda sonu ve bayramlarn 2. gunu ve babalar gununda gorme hakkı dıye bı karar kagıdı.benım sorum mahkememız olmadı durusmaya falan cıkmadık mahkeme gunude verılmedı bana herhangı bır kagıt da gelmedı .boyle bısey olabılır mı esıme gıden kagıt nedır bılgı verrsenz sevnrm....

Sayın konuk,
Mahkeme pedagog ve psikolog raporuna göre duruşma yapmadan tedbiren çocukla kişisel ilişkiye karar vermiş olabilir. Davanın esası hakkında bir karar verilmesi için elbette duruşma yapılacaktır. Kararda numarası yazılı dosyayı bir avukata incelettirerek dava hakkında sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Bu davayı bir avukatla birlikte takip etmeniz yararınıza olacaktır.