Mesajı Okuyun
Old 26-12-2006, 14:07   #133
allegria

Alıntı:
Yazan KaaN TURKOGLU
slm bende selcuk universitesi 3. sınıf ogrencisiyim. sadece kendi fakultemde degil hukuk fakultelerinde genel olarak gordugum sorunlardan biri ikinci ogretimlerin gereksiz olması. ikinci ogretim arkadaşlar bana alınmasın ama bu politikanın amacı para kazanmak.bu yuzden bence eğitim kalitesi düşüyor. ki zaten bizim fakultede ikinci ogretimde akşam derse giren ogrenci 15-20 kişi civarında. sonuç çok açık. zaten ikinci ogretimler istedikleri zaman 1. ogretim derslerine girebiliyorlar. dolayısıyla ikinci ogretimde derse giren 15-20 kişiyi de birinci ogretime katarak çözüm sağlanabilir. neyse konuyu daha fazla dağıtmak istemiyorum. hoşçakalın.

bizim ceza derslerine 1. 2. öğretim hatta 3. sınıflar neredeyse tüm anfiyi dolduruyorlar Hakan Hoca'nın dersinde..Görüşüne katılmıyorum bizim hiçbir zaman 1. sınıfta da şuan 2. sınıftayım bu sene de 15 20 kişi katılmadı herzaman gayet kalabalık oldu..

eğitim kalitesi düşüyor derken ne demek istediğini açıklar mısın??sizden 2 puan az alarak 2. öğretime girdik diye eğitim kalitesini mi düşürüyoruz??Birçok arkadaşımın ortalamasının 1. öğretimdeki arkadaşlardan daha yüksek olduğu bizzat biliyorum..

Vakıf devlet tartışması hep yapıldı ama 1. öğretim 2. öğretim ayrımını ilk kez görüyorum..