Mesajı Okuyun
Old 27-07-2007, 23:21   #45
Murat Serdar

Alıntı:
Yazan NAZ80
Merhaba arkadaşlar sadece üniversitedeki bir hocamın ifadesini aynen size aktarmak istiyorum. Özel üniversitede derse giriyrum onlara sorduğum sınav sorularını size sormamı beklemeyin,size soracağım sınav sorularını onların doğru cevaplaması ve okul geçmeleri çok zor...........
Sayın NAZ Hanım lütfen şahsi algılamayın ben sizin nezdinizde asıl olarak bu düşünce biçimini eleştirmek istiyorum.Kusura bakmayın ama bu nasıl bir ego tatminidir ki,başkalarının emeklerini,bilgilerini küçümsemekle sahibini yüceltebilsin.Kusura bakmayın ama o hocanız her kimse eğitmekle ve öğretmekle sorumlu olduğu iki farklı okulun öğrencilerini kıyaslamakla, dahası gerçekten söyledikleri doğruysa her iki okulda da kendi eğitim verdiği halde birine kolay sorduğunu söylemesi esasen kendi eksikliğinin göstergesi olduğu halde bunu bir maharetmişçesine anlatmakla ayıp etmiş.Bu anlattığınız olayla bütün özel üniversitelilerden daha donanımlı,daha zeki,daha iyi daha vs.olduğunuzu gösterdiğiniz içinse size teşekkür ederim.