Mesajı Okuyun
Old 13-03-2007, 01:01   #37
Envanter

sayın yağmurdamlası
o genç kıza zaten bütün bunları izah ettim. beni anlayışla karşıladı. bana karşı beslemiş olduğu sevginin sadece bir tatmin olduğunun farkına vardı yani. bu gerçeği öğrenmesinin verdiği hoşnutlukla bana olan ilgisi boyut değiştirdi. yaptıklarından pişman olmadığını ve beni tanıdığına memnun olduğunu hayata bakış açısını değiştirdiğimi ifade etti. objektif bakmanın yine kişiden kişiye değiştiği malum. sizin düşüncelerinize de saygı duyuyorum. evlilik teklifiyle evlilik yürütmek arasında çok fark var. bu farkı yaratan unsur evlilik sürecidir. iyi günde kötü günde her zaman beraberce yaşamak ve yaşlanmak sözü bu boyutta çok önemlidir. muhteşem bir evlilik teklifi yapılabilir. bu hayal gücü ve elimizdeki imkanlarla mümkündür. unutulmayacak günlerden biri olarak kalır anılarda. evlilik teklifi yapsaydım gökyüzüne yazardım. denizlere yazardım diyemem. yada yollara. ancak şuan evlenmeye hiç niyetim olmadığı için fikir beyan edemiyorum. güzel bir teklif olurmuydu bilemem ama seversem etkili bir yöntem mutlaka bulurdum diyorum.