Mesajı Okuyun
Old 28-07-2014, 06:24   #100
Konuk

Merhaba zamanlarından ,kazançlarından feragat edip hakları gaspedilmiş kadınlara hizmet veren güzel insanlar,sizlere ,sadece Kahdem' den haberi olmayan insanları da haberdar etmek için özellikle tv programlarında tanıtımını ve reklamını sıkça yapmanızı rica ediyorum.Böylelikle ülkemizin en ücra köşesinde çok çaresiz durumda olan insanlara da ışık olabilirsiniz.Benim Kahdem'den hukuki sorularıma yanıt ararken haberim oldu.Fakat henüz boşanmadan önce yaşadığım ağır olaylardan dolayı üste üst geçirdiğim travmalar,sonrasında eski eşimin bu durumu göz ardı edip bana uyguladığı baskılar ,içinde bulunduğum depresyon,yalnızlık beni dışarıya çıkıp bir bakkala dahi gidemeyecek duruma getirmişti.Yaşadıklarım gerçekten bir insanın akli muvazenesini kaybettireek kadar ağırdı.Yani diyeceğim kendime bile faydam dokunamaz bir durumdaydım.O zamanlar bu depresif durumda olmamış olsam eminim ki Kahdem'den haberim olacak ve sizlerin engin bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak suretiyle haklarımı kaybetmeyecek ve gerçekten yargılandığı taktirde ağır bir ceza alacak kadar merhametsiz bir insan elini kolunu sallayarak ortalıklarda dolaşmayacaktı.Ama geç de olsa haberim olduğuna çok memnunum ve müdaviminiz haline geldiğimi söyleyebilirim.

Farklı olarak bir konuya daha değinmekte fayda görüyorum.Boşanmış kadınlar maalesef toplumumuzda okumuş çok üst seviyelere gelmiş erkekler tarafından da herkese açık bir meta olarak görülmeye devam ediyor.Örneğin durumunuzla ilgili yardım almak istediğiniz insanlar, sizi ,o gözle görüp boşandığınız için bazı ihtiyaçlarınızı karşılayamadığınızı düşünüp kendilerinde adeta bu hakkı görüyorlar. Evliliğinizde uğradığınız haksızlıklar ,size uygulanan psikolojik ve fiziksel şiddet.......... tüm yaşadıklarınız insanların sizlere yardımcı olmasını gerektirirken tam tersi oluyor.,Bizler tek kanatlı bir kuş misali uçmaya ya da yaralarımızı sarmaya çalışırken yaralarımızı kanatıp ,kalan tek kanadımızı da koparmaya çalışıyorlar...

Son olarak verdiğiniz hizmetin parayla ölçülemeyecek kadar çok değerli olduğunu ve mükaafatının çok büyük olacağını belirterek kendi adıma ve yardımcı olduğunuz tüm kadınlar adına da teşekkür ediyorum.Allah hepinizden razı olsun.İyi Bayramlar.