Mesajı Okuyun
Old 25-03-2010, 12:20   #1
Av.Armağan ÖZMEN

Varsayılan D SMART İletişim Bilgileri

Merhabalar Üstadlar,

Bugün, bir borçlumuzun adresini tespit etmek için çeşitli yerlere müzekkere yazı yazmaya karar verdim ve listeye D SMART’ı da ekledim. Buraya kadar her şey normal. Ancak D Smart’ın elimde adresi olmadığından internetten araştırma yapmaya başladım ve şirketin yazışma yapmaya yarar ne şirket ünvanına ne de adresine ulaşamadım. Daha sonra müşteri hizmetleri A.Ş.’yi aradım, istediğim tek şey yazışma yapmaya yarar bir adres bilgisi. Ancak alamadım. Adresi ne yapacakmışım? Nerden arıyormuşum? Vs. vs abuk sabuk sorular.. Bende telefondaki süperzeka arkadaşa bulundukları yerde ne gibi yasa dışı işler çevirdiğinizi biliyorum onları ifşa etmek için geleceğim dedim Sonuç olarak adresi müşteri hizmetlerinden alamadım. Müşterileri olmadığımdan dolayı olsa gerek. Futbolla da pek aram yok zaten

Neyse, uzun uğraşlar sonucu adrese ulaştım.

Sizlerde benim gibi uğraşmayın diye adresi aşağıya yazıyorum. Borçluların adres tespitinde işinize yaraması dileğiyle, hoşçakalın.

(D-SMART) MOZAİK İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

MEŞRUTİYET CAD. DR. İSMET ÖZTÜRK SOK. ŞİŞLİ PLAZA BODRUM KATLAR BLOK NO:7 ŞİŞLİ - İSTANBUL