Mesajı Okuyun
Old 17-07-2006, 21:26   #14
Admin

Sayın Dalina,
Alıntı:
Yazan Dalina
Bu sitenin verdigi hakkimi kullanip birinci mesajimi sildim. Gereksiz tartismalara yol actigini gordum, farkli manalara cekildi. Cok gereksizce, ama maalesef oldu. Ikinci mesajimi iki arkadasim ciddi olarak saptirdigi icin bir sureligine kalmasini istedim, belki ikinci bir kez sakin kafa ile okumak isterler, yaziklarimi da captirmadan anlarlar diye dusundum...silmem mi gerekiyor? sorun degil, farkli dusuncelerinize saygli olmak zorundayim, ne de olsa sizin meydaninizdir!
Mesajlarınızı silmek istiyorsanız silebilirsiniz (zaten de sildiniz) ancak bana sorarsanız silmenize hiç gerek yok, zira farklı düşüncelerin medeni şekilde ortaya konulması her forumun olduğu gibi bu forumun da esas amacı olmalı.

İzninizle bu mesajınızdaki tek bir noktaya itiraz edeceğim: THS hiç kimsenin meydanı değildir. Burada azınlıkta kalan bir görüşü savunduğunuz için de susmanız gerekmiyor. Keza Türk vatandaşı olup olmamanızın da bir önemi yok, hukukçu olmanız bizim için fazlasıyla yeterli.

Ancak dile getirdiğiniz düşüncelere diğer üyelerin yanıt vermesini de anlayışla karşılamanız gerektiğini düşünüyorum. Bir diğer deyişle bu forumda sizin düşüncelerinize yer olduğu gibi, sizden farklı düşünenlerin düşüncelerine de yer var (Elbette forum kuralları dahilinde). Bu nedenle tepkisel yanıtlar almanızı da duygusal değerlendirmemeniz gerekir bence.

Bu konuya yanıt veren diğer üyelere: Sayın Delina'nın hassasiyetini de dikkate alarak, lütfen mesajları kişileştirmeyiniz (ırk, din, milliyet vs.) ve sadece fikirleri hedef alarak yanıt veriniz, fikirlerin sahiplerini ya da fikir sahiplerinin özel durumlarını değil. Teşekkürler.