Mesajı Okuyun
Old 23-11-2012, 08:35   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan yeşim81
benim yaşamış oldugum imam nikahlı eşim beni eşimden ayrıyım ve mahkemeliyim deyipte benimlen yaşamayı tercih etti ve bende kabul ettim ve biz bunla ikibucuk sene yaşadık her sordum da daha mahkeme görmedini söylüyodu ve ben hamile kaldım eşimle birdaha konuştum ve bana tamam dedi ama yokmuş öyle birşey aslını ögrendimde hamile oldum için ayrılamadım ve bebeyim dünyaya geldi bebeyim otuz dokuz günlük ken mefat etti tırafik kazasından ve bunun diyer üç tane cocuguda var bebeyimin babasından kalan resmiyette calışan kurtarıcıları var ama bebnim bebeyime vermiyolar ve gelirde var ondanda faydalanamıyor bebeyimi tanıdı babası ve buna ramen araçlar ve azda olsa yer kaldı ve bana vermiyolar maddi durumumda iyi olmadından dolayı koşturamıyorum eşim resmi firmalara sigorta şirketlerinedeçalışıyordu gelırı az gösteriyolar bana ben bunlara ramemn ne ypmalıyım hak sahibi olamazmı bebeyim

Sayın konuk,
Babası çocuğu tanıdığına göre, çocuğunuz da mirasçıdır. Çocuğunuza velayeten araçların gelirinden pay isteyebilirsiniz. Taşınmaz mallarda da çocuğunuzun payı vardır. Dilerseniz dava açarak hem araçların hem de taşınmaz malların satılarak paylaştırılması talebinde bulunabilirsiniz.
Bir avukattan doğrudan yardım almanızı öneririm.