Mesajı Okuyun
Old 23-03-2002, 16:51   #11
Admin

Sayın Baro20,

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: Baro20

Bu arada sayın yöneticilerden bir talebim var, tabi mümkün mü bilemiyorum.

Siteye kayıt sırasında, ilk kayıt formunda sanki özellikle bir nickname seçilmesi gerekli imiş gibi anladığım için, bu şekilde bir nickname ile üye oldum,

Bu formu okuduktan sonra, nick name değiştirmeye çalıştım, ancak bu bölüm sanırım yok, en azından 1 defaya mahsus nick name değiştirme imkanı sağlanabilir ise birçok arkadaşın nickname lerini gerçek ismi ile değiştireceğine inanıyorum.

Nick'inizi neyle değiştirmek istediğinizi email ile bana ulaştırırsanız, değiştirmeyi denerim (emin değilim ama sanırım mümkün olabilir). Ayrıca bu teklifim diğer meslektaşlar için de geçerlidir.

Ancak şunu da önemle hatırlatmalıyım, kimliğinizin aleniliği konusunun aslında "nick"iniz ile bir ilgisi yok. Nickiniz ne olursa olsun sizi tanımamızı sağlayan aslında üye bilgileri ekranında girdiğiniz bilgiler. Bir üyenin "kimliği" linkine tıkladığınızda bu bilgiler karşımıza geldiği için, bir üyeyi aslında nick'inden değil, bu ekrandaki bilgilerinden tanıyoruz. Örneğin farkettim ki, siz bu bilgileri doldurmamışsınız, dolayısıyla "anonimsiniz".

Foruma geldiğinizde yukarıdaki linke tıklayarak "ÜYE SAYFANIZA" girer ve oradan da ÜYE BİLGİLERİNİZ linkine tıklarsanız açılacak sayfada bu bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Orada İsim, meslek, mezuniyet tarihi, doğum günü, mezun olunan üniversite, hukuk alanınız, telefon numaranız ve hatta ilgi alanlarınız için bile yer mevcuttur, sizin için sakıncası olmayan istediğiniz alanları doldurursanız nick'iniz değişmese dahi, tüm kimliğiniz herkese malum olacaktır.

Saygılarımla,

Ps. Sayın Çelik üstadımın iyiniyeti konusunda hiçbirimizin en ufak bir şüphesi olmadığı kendisi çok iyi bilir. Ümid ediyorum ki ön ayak olduğu bu güzel kampanya en kısa zamanda başarıya ulaşır ve böylece meslektaşlar arası dayanışma da artar.