Mesajı Okuyun
Old 20-03-2002, 22:01   #6
levent öge

Sayın,Judge
Gönderdiğiniz mesajda benim de ismimin geçmesi üzerine (gerçisoyadım her zamanki gibi yanliş yazılmişsa da) bu mesaji yollamak gereğini duydum.
Mesajinizda Admin,benim ve rezay in adı geçmekte ve bu 3 kişiye verilen bir cevap gibi algilanmakta ama cevap içeriği yanlız rezaya verilen cevap mahiyetinde.
Cevabınızda,avukatların "hakimin"hakim olmasını hazmedemediklerinden diye bir cümlenizbeni bir avukat olmam nedeniyle üzdü.
Ben 22 senelik bir avukatım ne benim nede bunca zaman tanıdığım hiçbir meslekteşımın böyle bir düşünce ve zihneyete sahip olmadığını belirtmek isterim.Çünkü hergün yaptığımız herhangi bir konuşmada buna şahit olmadım.Avukatlar HAZIMLI insandırlar,ancak ben bu geçen meslek ömrümde icra ceza davalarında ve 3167 sy yasaya aykırı davranmakdan açılan davalarda" BİZ AVUKATLARIN TAHSİLDARİMİYIZ" diyen hakimler gördüm,keza 3167 sy Yasa için şikayette bulunan bir meslektaşim
çek bedeli ödendikden sonra şikayetten vazgeçmesi üzerine kendisi hakkinda "RESMİ MERCİLERİ LÜZÜMSÜZ İŞGAL ETMELERİ"
nedeniyle haklarında iddianame hazırlayıp dava açan savcılar gördüm.
Bunları yazmamdaki gaye avukatlar hakkindaki yanliş dişüncelerinizin ortadan giderilmesi amacını taşimaktadır.Hakimlere düşman biris değilimdir.En yakın arkadaşlarım arasında hakimlerde vardır.Ve verdiğim örneklerin istisna olduğunuda mesleki yaşantım boyunca hem kabullenmişimdir.
Üye kimliğinizden öğrenci olduğunuzu gördüm,Üzüldüm avukatlara bu kadar önyargılı mesleğe başlamamanızı dilerdim
selam vede saygılarımla