Mesajı Okuyun
Old 02-11-2011, 14:06   #37
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Dün akşam (28.10.2011) Habertürk'te Sayın Nur DENİZ'i görmüş olma ihtimalim var mı acaba? Erciş'te mikrofon uzatılan ve kendisi olduğundan şüphelendiğim bayan hemşire, Konya Numune Hastanesi'nde çalıştığını ve gönüllü olarak Erciş'te bulunduğunu söyledi.

Birkaç kanaldan geldiler bize de ama inanın hangisi bilmiyorum.

Keşke ben olsaydım.

Geçen hafta çarşambadan bugüne kadar sanki kaya altında gibiydim. Perşembe, cuma, cumartesi ve pazar sürekli evlerden arabamla yardım topladım. Cumartesi, pazar ve pazartesi gelen yardımları ayırıp, gıda, kadın giyim, erkek giyim, bebek, çocuk olarak ayırdık. Battaniye ve yorganları rulo şeklinde sardık. Yeni kıyafetleri, ayakkabı botları ayırdık. Ama ne yazık ki, toplanan eşyalar hazırlandıktan sonra hassasiyetimi farkeden kaymakamımımız bana bilgi verilmeden kamyonları pazartesi akşam 8 de yola çıkarmış. (Baya ağlamıştım, yardımlar paketlenirken)

Söz verdiler, Kaymakam kendisi deprem bölgesine giderken beni de götürecek.

Bugün öğleyin aldığım habere göre, Duygu yla da paylaştım. Yardımlarımız Van Merkeze yönlendirildiği için çok canım sıkıldı. Birçok görüşmeden sonra az önce aldığım habere göre kamyonlar masrafı karşılığında Erciş e yardımları götürmek üzere yola çıkmış.

Uğraştık ama sonuçta, hiç yardım almayan insanlara gitmesi beni çok sevindirdi.

En yakın zamanda fotoğrafları paylaşacağım.