Mesajı Okuyun
Old 26-06-2009, 15:30   #18
üye25928

Alıntı:
Yazan yigit289
O anayasa taslağı hazırlanırken ben giremediğiniz İstanbul Hukuk'a girmek için test çözüyordum.
Türkçe: 27, Mat1:26, Sos1:25, Fen1:12, Edeb:27, Mat2:13
ve yaklaşık 69-70 okul puanı ile Selçuk Hukuk fakültesine yerleşmeye hak kazandım. Unutmadan ekleyeyim Söz2de ise türkiye 300 küsürüncüsü oldum benzer bir başarıyı ea2de de bekliyordum ne yazık ki mat2yi kaydırdım. Kendimi övmeye ihtiyacı olan birisi değilim ama bu sitede bana bu şekilde hitap etme hakkınız bulunmamaktadır. İlk mesajınızdaki hitap etme ve üslup hatalarınız ikinci mesajınızda da şiddetini artırarak devam etmekte. Ayrıca benim taslağı beğendiğim ve yahut 82 anayasasını eleştirdiğim filan da yok, taslağın iyiliği ya da kötülüğü ve yahut 82 anayasının durumu hakkında yorum yapmadım yazdıklarımı dikkatli okursanız. Yavuz Atar gibi değerli bir Anayasa Hukukçusu hakkında bu şekilde ağır ithamlarda bulunmanız, Yavuz Atar'dan bir sene boyunca lisans eğitimi almış birisi olarak zoruma gitti, sizin bu talihsiz açıklamarınız için de üzüldüm, siz benzer bir yazıyı değerli bir hocanız hakkında yazsanız ben de yorum yapsam, yaptığım yorum ne derece sağlıklı olabilir ki! Üstelik sizin kullandığınız üslubu kullanarak. Kaldı ki beğenmediğiniz Yavuz Atar 13 yıllık öğrencilik hayatımda gördüğüm en demokratik en özgürlükçü hocamdır. Sizinle bu konuyu, bu üslubunuz söz konusu iken tartışmak niyetinde değilim, tartışmayı da uzatmak istemiyorum. Gönül isterdi ki siteye yakışan bir üslubla düşüncelerinizi ifade etmeli ve tartışmamız daha verimli geçmeliydi.

forumda yüzlerce mesajım var, evet ben de birinci sınıf öğrencisiyim ve siz de benim gibi her konu hakkında istediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz lakin ben hiç bir mesajımda karşıdaki insanları haksız yere kıracak ve kendime yakışmayacak bir üslup kullanmadım. Tartışmalarda karşımdaki üyeler hem çok bilmişlik hem de kendilerini en doğru görmüş olmalarına rağmen hep belli bir saygı çizgisini korumaya çalıştım. Ayrıca tavsiyeleriniz için teşekkür ederim tavsiyelerinizi ne kadar iyi uyguladığımı beni tanıyanlar bilir şayet attığım bir kaç mesajda böyle bir kanaate vardıysanız yanılıyorsunuz. Size iyi forumlar ve başarılar dilerim, saygılar...