Mesajı Okuyun
Old 12-11-2010, 17:23   #92
av.güll

Merhabalar... Ben Gazi Hukuk 2008 mezunuyum ve yaklaşık bir yıldır avukatlık yapıyorum. Bir konu hakkında araştırma yaparken sınıf arkadaşım Hasan Bahadır Büyükavcının bir cevabını gördüm. İsmi üzerine tıklayarak bu güne kadar açtığı konulara bakarken bu başlığa rasladım. Çok hoşuma gitti doğrusu. Güzel okulum ve fakülte yılları aklıma geldi. Bana şu saatlerde böyle bir duygu yaşamama vesile olduğu için sayın arkadaşı Hasan Bahadır Büyükavcı'ya Teşkkür ederim... Kim ne derse desin okulumuz harika bir okul. Kendi halinde, başarılı ve kaliteli hocalara sahip, amacı sadece eğitim olan bir okul... Ben dört yıllık fakülte hayatımda bırakın kavgayı, gürültüyü iki kişinin tartıştığını bile görmedim. Okulumuzun kapılarında hiç panzerler beklemedi. Tüm öğrenciler birbirine ve hocalarına saygılıydı. Huzurlu bir ortamda eğitim gördük ve biz gazi mezunları şu kısa sürede yakaladığımız bu başarı çizgisini hep beraber çok daha yukarılara çıkaracağız. Gurur duyduğumuz okulumuzu herkesin hafızasına silinmeyecek bir şekilde kazıyacağız...