Mesajı Okuyun
Old 20-01-2012, 12:09   #4
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Konuk
Engin DİKİCİ size nasıl teşekkür etsem azdır. Soruma cevap vererek en değerli anınızı paylaştığınız için yürekten teşekkür ederim.

Boşanmayı bile düşünüyorum yazdım evet.

Aslında 2 tane çocuğum var ve sırf çocuklarım adına bu adamla yaşamaya razı da kalabilirim. Lakin son zamanlarda yaptıkları, sorumsuzca tavırları gerçekten aldı başını gidiyor.

Yani yeri geliyor, kirayı ödemiyor, eviyle ilgilenmiyor vs vs Burada o adamın sorunlarıyla sizlerin kafasını ağrıtmaya gerek yok biliyorum. Kusruma bakmayın.

Pekala yukarıda yazdığım yazıya hitaben BOŞANMAYA KARAR VERDİĞİM takdirde neler yapmamı önerirsiniz?

Yani korkum birazda, boşansak bile her gece kapımın önüne içkili içkili gelip, üst-başını yırtıp deli deli hareketler yapıp beni konu-komşuya rezil etmesinden korkuyorum. Üstüne üstlük çocuklarıma zarar verebilir olması da cabası

Bu konu hakkında da değerli görüşlerinizi paylaşır mısınız lütfen..?

Teşekkür ederim.
Soyadım EKİCİ.

Bu platformda boşanma konusunda, sizin talepleriniz ve beklentilerinizle ilgili somut katkı sunmamız mümkün değildir. Her olay kendi şartları içerisinde değerlendirilmesi gerektiğinden, boşanma kararını vermeniz durumunda doğrudan avukat desteği almanızda büyük yarar bulunmaktadır. Böylelikle, boşanma sürecinde ortaya çıkabilecek "korkuyorum" diyerek ihtimal verdiğiniz ya da başka durumlar karşısındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına hukuk çerçevesinde değerlendirme imkanı bulmuş olursunuz.

Saygılarımla..