Mesajı Okuyun
Old 06-04-2011, 15:48   #1
Konuk

Varsayılan barodan avukat istedim ama karşı tarafın avukatı ile benim avukatım aynı ofis içinde çalışıyorlar/ barışırsam avukatın ücretini öder miyim?

merhabalar...hepinize öncelikle çok tşk ederim.eşime boşanma davası açtım barodan da bi avukat istedim.ama eşimin avukatı ve benim barodan siteddigim avukat aynı ofis içinde çalışıo.avukatım benden fazla karşı tarafın avukatı ile muhattap oluo ve bana haber vermesi grekli durumları bildirmio.avukatım karşı tarafdan talep ettiklerimden feragat etmemi istio benden.baroya bu sebepleri bildirerek avukatımın azlini istiyorum ve yeni bi avukat talep ediorum die dilekçe yazdım.kısa bi süre sonra duruşmam olacak.bana sizce yeni bi avukat atanır mı?bide eşimle kesin anlamda ayrılmak istemiom.bi hırsla açtım davayı.ve avukat talep ettim.tekrar bi araya gelme durumumuz var.bu durum karşısında boşanma davamdan vazgeçersem.eşimle tekrar birleşirsem barodan istedigim avukatın ücretini ödemem mi gerekio.bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden çok tşkükürler