Mesajı Okuyun
Old 10-02-2011, 12:19   #1
gulin

Varsayılan kızım ve dayak

merhaba ben 2.5 yıllık evlıyım 20 aylık kızım var ama esımle hıç anlasamıyoruz benı sureklı dovuyor en son kendisine patates kızartması yaptığımda ev yağ koktu diye evire cevıre dayak yedım.mesela surada nıye toz var nıye yemek 10 dk gec geldı dıye sudan sebeblerle hayatımı cehenneme cevırıyor bu kadar basıt sebebler dıyorum sana gore basıt bana gore değıl dıyor dun yıne dayak yedım dayanamıyorum sacımı oyle cekmıskı basım zonkluyor ve bellı bır bolum sacım kopmuş daha once benı defalarca kovdu gıtmedim hakaret assalama evlendığımızden berı zındana dondu.esyalarımızı beraber aldık hatta coğunu ben aldım o araba aldı aıleden yardım hıç almadık ama benım evım defol git diyo simdi çalısmıyorum evlenırken 1 mılyarlık ısımı bırakıp cıktım ben ne yapacam bana yardım edın dayanacak gucum yok ama aılemın evıyle oturdugum ev 18 saatlık mesafede gitsem esyalarımı vermeyecek mahkemeyle alsam esyalara zarar vermeden vermez babamın evınde uvey anne var oraya oturamam o yuzden bu dusuncelerım.ayrı olarak ust katta kız kardeslerımle otururm diye dusunuyorum ama yenı ev kurmak ısım de yok manevı sıkıntısı yetmıyomus gibi bıde maddı sıkıntıya dusecem bu arada duğun altınlarımıda abısıne borc verdı. cocugum için en ıyısı ayrılmak simdiden korkarak ağlıyor pskolojisi bozuluyo benım kalp ağrılarımı hıç sormayın..esim devlet memuru iyi maası var ne yapmalıyım bır valız alıp cıkmalımıyım sonra kalan esyalarımı nasıl alırım yardım edın ne olur