Mesajı Okuyun
Old 01-05-2007, 04:40   #4
Cest la vie

Tatil deyince aklima nedense hep Marmaris gelir. Denize ve dogaya asik biri olarak, yesil daglarin ufkun bir kismini olusturdugu Marmaris'te, Marmaris Park Tatil Koyu'nu tavsiye ederim: http://www.marmarispark.com/otel.html

Isterseniz kalabaliga karisip animasyonlar, cesitli eglenceler ile eglenebilir, isterseniz de denizin kiyisinda kitabinizi alip kafanizi dinleyebilir, ya da yine deniz kiyisindaki masalarda oturup birlikte gittiginiz kisilerle sakin bir sohbetin keyfini cikartabilirsiniz. Icmeler'e cok yakin oldugundan(yurume mesafesindeydi) , bir aksam ustu, eger uzaklasabilirseniz tatil koyunden cikip Icmeleri de gezebilirsiniz.

Ama beni en cok ceken yani neydi biliyor musunuz? DENIZE KURULMUS SU KAYDIRAGI! Normalde bende balik ve yosun fobisi oldugundan, yosunsuz ve cok fazla balik tacizinin olmadigi bizim Akdeniz harici denize girmemeyi tercih ederim(hani tatilde denize girmesem de olur -mersinli olmak baska canim ) ama tum kaydiraklardan farkli olarak burdakinin denize dokulmesi, normal klorlu havuza dusmek yerine, denizin dogalliginin icine dalmak, inanilmaz bir tat! Ne yazik ki donecegimiz gunden bir gun once kesfetmistim(soyluyorum ki, giderseniz once onu arayin, cunku cok goz onunde bir yerde degil) ama o gun diger tum planlarimi iptal etmistim diyebilirim.

Yine Marmaris'e gidecek olursam, tatilimi riske atmak yerine, tekrar gozum kapali Marmaris Park'a giderim. Fiyatlari cok ucuk degildi, su an kapanmis olan bir turizm sirketi araciligi ile gitmistik ve ayrica o turun calisanlari devamli otelde bizimle ilgilendi, hatta Barlar Sokagi, tekne turu dahi ayri aktiviteler de duzenlemisti. Ama bunun icin ayri bir ucret odememistik, yani sadece o tur araciligiyla rezervasyon yaptirmistik.

Tavsiye ederim efendim. (Eger Marmaris Park'tan bu mesaji okuyan varsa, indirim isterim artik ona gore )