Mesajı Okuyun
Old 03-05-2007, 01:03   #105
Cest la vie

Final haftasi aslinda ama ayni zamanda burda da son zamanlarim oldugu icin ders calisirken bir yandan da mumkun oldugunca son gunleri degerlendirmeye calisiyorum.

Dun Rod Stewart'in konseri vardi, ilk basta bilet almamistim sinav donemine denk geliyor diye ama sonradan okuldan 'elimizde ucretsiz 2 bilet var,gitmek isteyen var mi' diye bir mail gelince atladim tabii ki hemen.

Burdaki yakin arkadasim Cansu'yu aradim, onunla beraber konser alanina dogru yola ciktik(!) Ama yolu bilmiyorduk(aslinda arabadaki yol bilgisayarina guvenmistik ama makine iste, biz adresi girmeyince sadece isimden nereyi kastettigimizi anlamadi). Artik yoldaydik diye de yine burdaki baska bir Turk arkadasi arayip yardim istedik. Sagolsun yardim etti:

-Simdi I-64'u alin, ondan sonra 33C'den cikin, Market St. yazisini gorunce saga donun, biraz gittikten sonra 15. St. yazisini goreceksiniz, orda yine saga donun, biraz daha gidin, 'arkanizda kalacak'.

Bizim ikimizin de ayni anda tepkisi:

-Niye arkamizda birakalim??? Karadenizlilik var miydi sende?

(Karadenizliler alinmasin lutfen ama buna benzer seyler fikra olunca Temelle ozdeslestirilir, bilirsiniz. )