Mesajı Okuyun
Old 20-05-2007, 06:01   #85
nihal cindioglu

Merhaba arkadaslar ben vakıf unıversıtesındekı okuyorum gun geldı okulumu yerden yere vurdum gun geldı en gozde okul yaptım.Benım vakıf unıversıtesınde okumam devlet unıversıtesınde okuyan bır arkadasımdan daha basarısız oldugum anlamanı gelmıyor.Turkiyede sans eserı olarak her hangı bır devlet unıversıtesının hukuk fakultesıne yerlesmıs bır ogrencı ıle ılk okuldan lıseye kadar yedı yırmı dort ders calısıp hukuk fakultesıne yerlesmek ısteyıpte sınav stresıne kapılıp yeterlı puan alamayıp vakıf unıversıtesını secmek zorunda olan arkadasımın ne yapması gerekıyor lutfen soylermısınız.Baska bır konu uzerınde durmak ıstıyorum hakımlık savcılık sınavalarında vakıf unıversıtelerının basarısız oldugunu one surmus bır cok arkadasım onlara soyleyebılecegım vakıf unıversıtesınden mezun olup sınava gıren kac kısı mevcutmus bahsettıklerı yıllarda saygılarımla...Son olarak eklemek ıstedıgım bısey var ıyı kotu herkes egıtım alıyor benım kotu bır avukat veya ıyı bır avukat olmam okulu egıtımımı ne kadar yansıtır???