Mesajı Okuyun
Old 18-04-2007, 14:43   #75
SUCCEED

Karar

KisirdÖngÜ Halİne GelmİŞ Bu Konuda Özellİkle Devlet Ünİversİtesİnden Mezun Olan Ve Kendİlerİnce Vakif Ünİversİtelerİne Ve ÖĞrencİlerİne Çamur Atmayi Marİfet Sanan KİŞİlere Cevap Vermek, Yanilgilarini GÖstermek OldukÇa ÜzÜcÜ..
Öncelİkle Vakif Ünİversİtesİ'nden Mezun OlduĞumu Ve Ayni DÖnemde Kuzenİmİn De Devlet Ünİversİtesİnden Mezun OlduĞunu Dolayisiyla Tarafsizca KarŞilaŞtirma İmkanimin OlduĞunu Belİrterek, OldukÇa GÜÇlÜ Bİr Kadro İle HİÇ BoŞ GeÇmeyen Bİr EĞİtİm AldiĞimi ,yabanci Dİl Desteklİ Ve Ara DÖnemlerde Almanya'dakİ Hukuk FakÜltelerİ İle Ortak Akademİk EĞİtİm Programlari İle ÖĞrencİsİnİ DoĞru YÖnde GelİŞtİren Motİve Eden Bİr Ünİversİte Mezunu OlduĞumu SÖylemek İsterİm.
Kuzenİmle Ara Ara Sohbetlerİmİzde OkuduĞum Ünİversİtenİn EĞİtİmİnİn OldukÇa İyİ OlduĞuna Kanaat Getİrdİm.
Bİrebİr Dersane Dekİ Gİbİ, Buna Katiliyorum Zİra;asİstanlarla Sadece Ödev Ve Notlarla İlgİlİ GÖrÜŞÜldÜĞÜnÜ Dersİ Dİrekt Ve ÖĞrencİsİnİ İsmİyle Taniyan Hocalarin VerdİĞİnİ De Belİrtmem Gerekİr.
KİŞİlerİn Kendİ Gayretlerİnİn De Konuyla İlİntİlİ OlduĞunu Da Unutmamak Gerekİr.
KİŞİlerİn Kendİ Ego Problemlerİnİ ÇÖzÜp Konuya Tarafsiz Bakmalarini Tavsİye Edİyorum. Vakif Ünİversİtelerİ Para İle Mezun Verebn Tİcarethaneler DeĞİldİr, Bunu Anlamak İÇİn İlla Oradan Mezun Olmak Gereklİ DeĞİldİr.