Mesajı Okuyun
Old 27-02-2014, 13:17   #1
Konuk

Önemli Çoçuk görüşleri

Merhabalar eşim bana karşı bir boşanma davası açtı ve dava red edildi. eşimde ayrı yaşadığını ve çocuk görüşü için beni mahkemeye verdi.benim ve çocuğum için yaklaşık 1 yıldan beri koruma kararımız bulunmaktadır ve kararlarımız halen devam etmektedir. bu şahıs bana ve çocuğa karşı tehdit ve huzurumuzu bozmaktan dolayı 2 tane kamu davası açılmış ve ceza almıştır. çocuğum daha 1,5 yaşındadır.koruma kararı olmadan öncede verdiğimde çocuğuma hep eziyet ediyordu.çocuk kesinlikle ona gitmiyor ve hep ağlayarak gidip ağlayarak geliyordu. üstelik hiç bir erkeğin yanına gitmiyor ve erkek görünce korkarak ağlıyor. çocuğumun resmen psikolojisini bozdu. bizim koruma kararlarımız varken çocuk görüşü için karar verilir mi? verilirse de ayrı şehirlerde yaşamaktayız.1,5 yaşındaki çocuğu yatılı olarak babaya verilme durumu var mı? ve çocuk babadan korktuğu için yavrumun psikolojisi açısından benimde yanında bulunarak görüştürülmesi sağlanır mı? sonuçta önemli olan çocuğun hakları değil midir? lütfen bana bir yol gösterin o küçücük beden bunca yükü taşımaya mecbur mu.....