Mesajı Okuyun
Old 23-12-2012, 11:33   #1
184

Varsayılan çocuğumla görüşemiyorum

iyi günler
ben iş sebebiyle başka bir ile taşındım velayeti bende olan oğlumla birlikte ancak kızımın velayeti babada ve (ben hiçbirşekilde çocuğumla babayı görüştürmemezlik yapmadım adresime kadar verdim ) tek iletişim aracımız telefon babasının telefonu fakat onunlada hiçbir şekilde görüştürülmüyorum ve aradığımda kızımdan saklanıyor son çare bugün eski eşimin babasını aradım ve bana hakaret etti bana deli deyip sağlık raporu alacakmış çünkü ben kendisine 15 tatilde gelip kedinleri hakkında suç duyurusunda bulunacağımı söyledim ve son çare çocuğumu da icraya vereceğimi dedim beni bu şekilde tehdit etti .. hiç bir şekilde kızımla görüştürmüyorlar beni ben bulunduğum ilden onlar hakkında görüştürmedikleri için suç duyurusunda bulunabilir miyim
nasıl bir yol izlemem lazım artık kızımın hasretine dayanamıyorum . eski eşim evlendi ve evdeki kadına da zorla anne dedirtiyorlar kızıma
ne yapmam lazım ve avukat tutacak hiç param yok .. babadan kalma işe yaramayan üç beş tarla üzerime olduğu için avukat vermiyor devlet çok çaresizimmm