Mesajı Okuyun
Old 04-11-2006, 18:25   #42
Av.Suat Ergin

Alıntı:
ASILSINLAR!

Alıntı:
İşkence ile öldürülmeli diye düşünüyorum

Alıntı:
İnsanlıktan nasibini almamış bu aşşağılık yaratıklara verilecek en güzel cezadır ölüm

Alıntı:
Bu tip insan demek istemiyorum "yaratıkları" herkesin toplandığı bir merkezde idam etmek gerekir..

Alıntı:
bu insanlara kendi elimle ceza vermek isterdim...

Alıntı:
Ancak gönül cezamı soracak olusanız diş minelerini açıp,diş sinirlerine iğnenin ucuyla dokunalım.

Alıntı:
İçimden geçen, bu "aşağılık" yaratıkların önce cinsel organlarını kesmek

Alıntı:
bu yaratıkların idam edilmeleri bile onlar için ödül olacağından onların bir şekilde yaşattıklarından daha büyük acılar yaşamalarını istiyorum

Alıntı:
Bu yüzden TCK ya yeni bir ceza türü sokulmalı. İŞKENCE CEZASI... Ve bu cezayı infaz edebilmek için infaz memurları yetiştiren okullar açılmalı. Bu olkullarda tek ders olmalı; ''Tarihte işkence yöntemleri''.

Alıntı:
bence bu caniler hakkında suçlarının sabit olması durumunda uygulanması gereken ceza linç olmalıdır. bu sapıklar ezilerek işkence çekerek ölmeli.

Alıntı:
Ya cezaevinde öldürülecekler ya da intihar edecekler...........

Bekleyelim ve görelim diyorum.......

HERKESİN HAK ETTİĞİNİ ALMASI DEĞİL MİDİR ADALET?......

Foruma toplam 27 kişi katılmış...Mevcut yasalara göre ceza alsınlar diyenleri saymadım. Ancak alıntısını yaptığım mesajlar farklı üyelere aittir.

Bir Hukuk Sitesi'nde daha yaratıcı olunabileceğini düşünmekteydim.

Önerilen infaz biçimleri hep denenmiş olanlardır.Ya bu forum kapatılsın ya da denenmemiş bir infaz önerisi olan varsa onlar da yazsınlar lütfen...Ama mesela lağım çukurunda(Kelimeyi THS kuralı gereği yazamıyorum)öldürülsünler gibi bir fikri olan varsa; bu ülkede o da denendi...Lütfen daha orijinal, hıncımızı çıkaracağımız, tüm cani ve vicdansızlara ders olacak bir infaz biçimi önerilsin.Bu toplum cani ve vicdansızları çıkarıyorsa; onlara hadlerini bildirebilecek bir infaz biçimini önerecek fertlerini de yetiştirmiştir.

Yeni önerinin bir Hukuk Fakültesi mezunundan gelmesi çok daha anlamlı olacaktır. Katkısı olacak üyelere şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla

Not: Yazı Forum Yöneticisi sıfatından ari olarak yazılmıştır.