Konu: Erkekler
Mesajı Okuyun
Old 06-07-2007, 10:14   #6
meyralkan

bir tanidigimin basindan gecen olayi aktaraim bende. e;ler cocugun cinsiyetini ogrenmek icin doktora gidiyolar halbuki doktor bir ay oncesinden cocugun cinsiyetini biliyor ama soylemiyo. gittiklerinde doktor kizimiz nasil bakalim diyor. tabi esler annenin nasil oldugunu sordugunu anlayip gayet iyi falan diyolar cocugun kiz oldugundan habersiz olarak. neyse sonunda ultrasona giriyo ve bakin kiziniza dediginde koca o anda doktorun odasini terkediyor. kadin yapayalniz ve uzgun bi halde gidiyo eve. ve ne yaparsa yapsin koca kadinla 2 hafta konusmuyo. kadin bunu bana ilk anllattiginda kizlari 2 yasindaydi. duyduguma inanamamistim cunku o kizi istemeyen baba suan da iyiki kizim olmus erkek olsa bu kadar sevemezdim diyerek cocuk icin deliriyodu. yani bu erkek cocugu isteyen erkeklerin bu durumu sadece cocuk dogana kadar kabullenemediklerini ve sonrasinda ise erkek kiz ayrimi yapmanin ne kadar sacma oldugunu anladiklari gordum. o yuzden cocuk dogmadan veya daha evlenmeden erkek cocugum olsun diyen eslere sadece guluyorum. hele bi dogsun gorurum ben seni demekten baska diyecek bi soz yok bence...
bu arada messajin 5 yilldir yanitlanmamis olmasi gercekten cok ilginc..