Mesajı Okuyun
Old 14-07-2012, 03:32   #1
Konuk

Önemli Eşini aldatan ve ailesini mali sıkıntıya sokan eşten boşanmadan nafaka ve tazminat

Merhaba.Eşim beni bir süredir başka kadınlarla aldatıyor.Ailesine ve çocuklarına karşı çok ilgisiz,gözü ailesini görmüyor.Emekli maaşı yetmiyor,durmadan kredi çekıyor.Bu parayı ailesine değil başka kadınlara harcıyor,çok ağrıma gidiyor.Üstüne üstlük,kardeşlerimin yardımlarıyla yaptığımız evi eşim,ev ikimizin üzerine diye beni kandırıyordu meğer kendi üzerine yapmış.1 sene önce kredi borçları nedeniyle oturduğumuz evi bana sormadan sattı.Danıştığım avukatlar tapu kaydı iptal davası açsak bile umut yok,ortada ödenmiş büyük bir borç var diyor.Ben de hiç olmazsa eşimden boşanmadan,satılan evimizin yarı parasını eşimden istiyorum.Bir de maaşının yarısının bana verilmesini talep edeceğim.Eşim maaşını nasıl kullanacağını bilmiyor,ailesini maddi sınıktıya düşürüyor ve durmadan kredi çekiyor.Kredi borçlarının miktarını mahkeme kararıyla öğrenebilir miyim ve evin yarı parasını alma ihtimalim var mı?Saygılar.