Mesajı Okuyun
Old 27-06-2009, 17:30   #68
cenksel2001

Varsayılan stj. geçici av. kalıcıdır

sayın Av.M.Telli bende isterdimki sayın süleyman beye sizin kadar iyi niyetli olayım ancak şu anki sinirli halim ve ruh halimle mümkün değil.
Benim isteğim anlatıcağım olaylardaki satır aralarında sorduğum sorulara siz değerli ve tecrübeli meslektaşalarımdan cevaplar almaktır.
Az önce hacizden geldim sabah 9 dan beri kapı kapı borçluların peşinde koşuyorum sinirlenmemi sağlayan ise tahmin edersinizki icra memurudur.Stajıma başlayalı fazla olmadığı ve büyük bir büroyu temsil ettiğimden ve tecrübeli olmadığımdan yanıma eski bir buro personelını verıp hacze gönderdiler. memur belliki uzun zamandır birlikte çalıştığı dediği herşeye tamam diyen taksiciyle geldi,sabahtan beri memurun isteklerini ve yanımdaki arkadaşımla olan diyalogrını izledim.memurun söylediği ilk söz hani benim sigaram oldu tabi bizim deneyimli!!!eleman bi koşu sigarayı alıp geldi bunun yanında tabi diğer isteklerinide söylemeyi unutmadı işini bilen memurumuz onlarda hemen temin edildi.(1-memurun o günkü ihtiyaçlarını karşılamak zorunluluğu var mı? yemek te dahil)Daha sonra yemekte ben memurların işlerini yapmadıklarını hatta kendi gözlememle cuma günleri cuma namazına gidip görevlerinin başında olmadıklarını ve bu sebeple işlerimin aksadığını söyledim buna çok sinirlenen memur beni ben sizin işlerinizi yaparken iyi oluyor bugun c.tesi ben burda sizin işinizle uğraşıyorum gibi bir cevap aldım(2-c.tesi çalışmıyormu memurlar?)benim kendisine verdiğim cevpalarla ortam dahada gerildi kendisi son olarak hadi git şimdi beni şikayet et dedi ama sen stjersın ben çok stajyere elimi opturdum gelip yalvardılar dedi bende ben kimsenin elini öpmem dedim ve masadan kalktım.şimdi ise bu memurlarla ilgili araştırıyorum araştırayımki onların kim olduklarını görevlerinin ne olduğu yetkilerinin nerede başlayıp nerede bittiğini bileyim.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.hepinize tesekkurler saygılar.