Mesajı Okuyun
Old 27-07-2015, 14:51   #1
Konuk

Mutsuz mide kanseri sonucu ölüm

iyi günler kolay gelsin.. diğer sorulara baktım ama benzer bir soru göremedim.sorum şöyle olucak; babam 15 ocak 2015 tarihinde mide kanseri şüphesiyle hastaneye yatırıldı, mide kanseri teşhisi kesinleştiğinde özel bir hastanede daha iyi sonuç alacağımızı düşünerek özel hasnaneye yatırdık. yapılan testler ve sonuçlardan sonra acilen ameliyat olması gerektiği ve midesinin alınması gerektiği sölendi. ameliyat oldu ve midesi alındı. daha sonra kemoterapi süreci başladı. durum iyiye gidiyor diye beklenirken bağırsaklar yapışmış teshişi ile tekrar özel hastaneye yatırıldı acilden yaklaşık 10 günden sonra tekrar ameliyat oldu ama doktorun dediği hastamızın artık kurtulamıyacağı ve kendimizi hazılamamız gerektiği sölendi ve ameliyattan 20 gün sonrada vefat etti...
benim sorum şu ilk ameliyatta evre 3 olduğu halde bizden 10000 tl ameliyat parası alındı sigortadanda 6000 tl ye yakın alınmış bu parayı tekrar almamız mümkünmü? çünki biz bunun için kredi çektik babamız için ama onu kaybettiğimiz halde birde bunu ödemek bize ağır geliyor bize bu konuda yardımcı olursanız çok memnun oluruz şimdiden teşekkürler...