Mesajı Okuyun
Old 21-05-2008, 11:00   #130
tuval2310

Öncelikle mesajlarda chat dilinden uzak , düzgün ve özenli bir yazım dili kullanılması hususunu hatırlatmak istiyorum..

Alıntı:
Yazan ALTINCABA
özellikle hocaların "geçirmesen ne olacak mecbursun, ve şimdi saymaktan vazgeçtiği bir sürü hakaret" ettiği kısım kusura bakmayın ama pek inandırıcı gelmedi üstelik develet okullarında hocaların yerine sık sık asistanları ile nuhattap olunduu da bir gerçektir
.

Birincisi mesajınızın bu kısmından ''siz hocalarla değil asistanlarla muhatapsınız , o yüzden bir hocadan böyle bir şey duyma ihtimaliniz yok , bu olsa olsa sizin fikrinizidir.'' gibi bir sonuç çıkıyor ki bu sayın meslektaşımızı , kendisi daha önce bu sözleri hocadan duyduğunu söylediği için,'yalancılıkla' suçlamaktır..Ve bu THS gibi üyelerinin birbirine son derece saygılı olduğu , mesajları yazarken kırıcı olmamaya çok dikkat edilen bir sitede pek de onaylanacak bir tutum değildir...

İkincisi hocalardan çok asistanlarla muhatap olunduğu gibi bir gerçek de yoktur..Ben bir Selçuk Üniversitesi mezunu olarak bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim..

Saygılar