Mesajı Okuyun
Old 28-06-2009, 13:42   #124
halit pamuk

Alıntı:
Doğum Günü Bahane Sohbet Şahane.

Sevgili Dostlar,

En son Sayın Karaca'ya çakma bir doğum günü partisi düzenlemiş, çok eğlenmiştik.

Ama bu defa gerçek doğum günü kutluyoruz. Sevgili Cengiz Aladağ'la (yıl farklı) aynı gün doğmuşuz. Sevgili Ömer Kavili ise, 20 haziranda doğmuş...Mazereti olduğu için kutlayamamış; ısrar etti benim de doğum günümü kutlayın, diye...

Sadece bahane oldu. Yemin ediyorum, vereceğiniz hediyelerle ilgisi yok. Hani eğlence yerlerinde olur ya... Yaza merhaba partisi gibi bir şey.

Mekanı ve fiyatları, organizatörümüz Sevgili Adli Tip açıklayacak. Deniz ürünleri seviyorsanız kaçırmayın, derim.

Katılacaklarını bildirecekler için anket düzenlemedim (Neme lazım kaç kişi gelecek emin değilim, rezil olmayalım). Katılacaklar, bu foruma yazabilir. Yer sorunumuz yok. Konu Cengiz Abi ve Kavili'nin doğum günü olduğu için(Ben yancıyım) THS üyesi kadar rezervasyon yapılmıştır. Ama, sünnet düğünün( pardon doğum gününün) nerede yapılacağının kesinleşmesi için en azından 24 Haziran 2009 tarihine kadar katılıp katılmayacağınızı netleştirmelisiniz. Çünkü ya Şükrü Saraçoğlu'nda ya da İnönü Stadında toplanacağız.

Hadi buyrun sohbet edelim, eğlenelim.

Çok değer vediğim üç meslektaşımın gecikerek de olsa doğum gününü kutluyorum. Ankara'da işleriminden dolayı katılmadım. Umarım başka bir THS üyesi dostumuzun doğum gününde buluşmak dileği ile..

(Bu arada Sayın Suat Ergin'den tekrar özür dilerim, telefonda sesini alamadığımdan saygısızca bir cümle sarfettiğim için )