Mesajı Okuyun
Old 02-10-2007, 21:05   #44
peri kızı

Sayın av-ufuk ve slide,samimiyetinize ve içtenliğinize inanıyor aynı zamanda pozitifliğiniz,desteğiniz için de çok teşekkür ediyorum.
Aslında,yazdıklarımı paylaşıp paylasmamak konusunda her defasında tereddütte kaldığımı itiraf etmeliyim.Amacım ne kimseyi üzmek ne de kabuk bağlamış yaraları tekrar kanatmak.Hele ki geçmişe mazi deyip hatırlanmak istenmeyenleri tekrar gün ışığına çıkarmak hiç istemem sadece içimdeki zehri akıtmak,akıttıkçada rahatlamaya çalışmak istiyorum.Sanırım bu şekilde,en azından suan için iyi hissettiğim söylenebilir.

@av-ufuk:aslında tutamayacağım sözler vermem ama sizi kıramadım ve hatrınız için en kısa zamanda umarım güzel bir anımıda paylasırım.

@slide:henüz kırısıklık yok sayılırım aslında sayılmaktan öte öyleyim.NE kadar güzel ifade etmişsiniz. ilacımı buldum adı da zamn diyorum ama yanlış zamanlarda aldığım için olsa gerek halen etkisini göstermedi.Ama kendimden öte baskalarını üzmemek adına etkisini göstermeli artık,hayat herşeye rağmen devam ediyor ve daha fazla geç kalmamak adına bir an önce hayatın akışına kapılmak dileğiyle..saygılarımla