Mesajı Okuyun
Old 30-09-2011, 10:50   #142
AV.ARZU KILIÇ

Alıntı:
Yazan Av. Fatih KARACA
Adliye açıldığından beri sık sık gidiyorum. Bazı günler iki defa gittiğim oluyor. Belki yakışıksız bir sözcük kullanacağım, sizden bunun için peşinen özür dilerim ama bazı uygulamalara "gıcık" oldum desem yeridir.

2. Otopark ücreti fahiş. 5, 7, 8, 10, ... TL diye artan bir bedel belirlenmiş. Üstelik para ödemek de ayrı bir eziyet. Kasanın olduğu kulübeye yaklaşmayalım diye bariyer koymuşlar, kulübeye mesafemiz neredeyse bir metre. Kolumuz yetişmiyor. Para öderken görevliyle sürekli münakaşa ediyorum. O, kulübesinden çıkmak istemiyor ben de aracımdan inmek istemiyorum, didişip duruyoruz......Saygılarımla
Av. Fatih Karaca

geçen gün kulübedeki görevliye sordum nedir sizin bu durumunuz gereksiz yere ayakta durup var gücünüzle uzanmanız gerekiyor diye evet sormayın çok zorlanıyoruz burayı polis kulübesi olarak inşa etmişler İspark alınca biz gişe olarak kullanmak zorunda kaldık.. dedi...yani anladığım para ödemek için aslında tek gişe yapmışlar bakmışlar olmamış polis kulübesini de gişeye dönüştürmüşler... daha doğrusu dönüştürememişler