Mesajı Okuyun
Old 15-06-2009, 13:39   #1
konuk

Varsayılan ikinci eşim tarafından aldatılıyorum.ispatlla ilgili danışmak istiyorum..

Öncelikle böyle bir siteyi kuran ve burada emeği gecen ,katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum sizlere minnettarız...
Benim danışmak istediğim konu şudur;
Bundan 4 yıl önce ikinci eşim olacak kişi ile evlilik yaptım.Kendisi bundan 4 ay önce benden ayrılmak istediğini yalnız yasamak istediğini acıkca dile getirdi.buraya kadar hersey normal.fakat bu olaydan yaklasık 7 gün sonra eşimin cep telefonunda (şuan adını soyadını ve cep numarasını bildiğim)bir bayanla yazışmasını yakaladım..
Mesaj içeriğinde etik değerler taşımayan ve benimle alay edildiğini kanıtlayan cümleler vardı.bu olay üzerine kendisi beni aldattığını itiraf ederek ayrılmamız gerektiğini, bana metelik vermeyeğini ,başımın çaresine bakmam gerektiğini vurguladı.
Ben ev hanımıyım ve hiçbir gelirim yok malım mülküm yok.Eşimin ise mal varlığı oldukca fazla.Boşanma davası acarsa bu aldatma olayını hangi hukuk kuralları dahilinde ispatlayabilirim?hangi haklarım vardır?Hiçbir şey bilmiyorum.Bazen eşimin bir kac gun eve gelmediği oluyor.eve yiyecek içicek hiçbirşey almıyor.ne yapabilirim?Lütfen yardım edin..
Şimdiden sonsuz teŞekkurlerimi iletip saygılar sunuyorum.