Mesajı Okuyun
Old 17-06-2007, 13:13   #2
ecesaka

İlkokul-lise döneminde bu tür şeyler kağıtta dağıtılırdı... Bunu en az 10 kişiye dağıtmazsan bilmem kaç gün içerisinde başına şunlar gelir, şöyle olursun böyle olursun. Yok eğer dağıtırsan bilmem kimin başına şöyle güzel şeyler geldi, o zengin oldu, bunun çocuğu iyileşti falan...

İlkokulda bununla ilk karşılaştığımda, bunu bana veren arkadaşımın beni böylesi sıkıcı bir işe bulaştırdığı için arkadaştan öte düşman olduğunu bile düşünmüştüm açıkçası İlk elime geçtiğinde babannem de dahil olmak üzere hemen hemen herkese yaptığımı da itiraf etmeliyim... Ancak sonrasında duruma uyanan insanları bu işe razı etmek de mümkün olmadığından, sanırım zinciri ilk kırışım ve bir daha bu tuzağa dahil olmayışım da yine ilkokul dönemine tekabül ediyor...

E-posta adresimi bu tür postalarla ve forward maillerle yani kendilerine gelen bir sürü gereksiz ve anlamsız resimler, fıkralar, vb. şeyleri bana göndererek dolduran kişilerin gönderdiği iletileri açmadan çöp kutusuna gönderdiğimi de buradan itiraf edeyim...