Mesajı Okuyun
Old 17-01-2012, 09:21   #22
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan kapgan
Bizim avukatımız yapma öyle şey,reklam olur,internet sitesi açmaz! Kendi adına internet sitesi açmaz, ama taşınmazlarla iligi açar,sigorta ile ilgili açar,iş kazaları ile ilgili açar,icra ile ilgili açar ve hepsinde de ''Her Türlü Sorunuz İçin İletişime Geçin'' ya da ''Profesyonel Hukuki Yardım İçin Tıklayın'' der...

Buradan avukatlara internet sitesi için izin verilmesin anlamı çıkmasın,ama birlik de bazı şeylere böyle açık açık göz yummasın...
Etik olduğunu düşünüyorum ancak çekincem var. Dün rastladığım bir internet sitesinden yola çıkarak mesaj yazacaktım ancak fırsat bulamadığımdan yazamamıştım. Ancak, Sayın kapgan'ın mesajını okuyunca "isabet" dedim. Bir yandan reklam yönetmeliğine aykırılıktan bahsederken diğer yandan iş kazası, sigorta, icra takipleri, taşınmaz sorunları vs.. konularıyla ilgili açılan ve dernek vb. adlar altında faaliyet göstererek sorunların çözümünde etkin rol oynadıklarını belirten ve daha önce çözmüş oldukları ihtilafları referans gösteren birtakım sitelerde yer alan meslektaşlarımızı görünce, "ya ilgili yasal düzenlemeler gözden geçirilsin ya da denetim yapılacaksa hakkaniyetli davranılsın" şeklinde düşünmek durumundayım.

Saygılarımla..