Mesajı Okuyun
Old 01-08-2013, 19:49   #1
emkaya

Varsayılan 2yıllık ünüversite mezunu olduğum için sürekli aşağılanıyorum kırıcı kelimeler duyuyorum

merhaba
Ben 3 yıldır nişanlıyım fakat 10 aydır resmi olarak evliyiz ama aynı evde henüz yaşamıyoruz.1 yıllık memur ve işe girince beni aşağılamaya başladı. Bana sürekli hakaret ediyor artık eskisi gibi değilim sevgim azaldı seninle olmuyor ben çalışan biriyle daha mutlu olurum sadece benim maaşım yetmez gibi sözler kullanıyor. Bende bu arada önlisans mezunuyum ve hala okuyorum. çevresindeki insanlar ona ayrıl sana çalışan bulalım okuyan kızı ne yapacaksın diyormuş. Bir tanesi ise boşanın kızımla evlen demiş ve o bunları bana söylüyor, kırıcı davranıyor. En yakın arkadaşımla da mesajlaşırken yakaladım kanıt olarak da mesajları duruyor. ben anlaşarak boşanma taraftarı değilim bana söylediği laflar mesajlarda da duruyor, şahitlerim de var maddi ve manevi tazminat alabilir miyim. Davayı onun açmasını beklemem doğru olur mu birde şikayetçi olabilir miyim beni aşağıladığı, küçük gördüğü için.. yardımcı olursanız sevinirim.