Mesajı Okuyun
Old 13-02-2007, 15:22   #33
Jeanne D'arc

THS Zaman Tüneli:THS ve İnternet Nostaljisi adlı forum gezisi izlenimleri:

1)Eski dönem THS sayfaları ile ilgili linkleri okumayı nasıl başarıyorsunuz? Benim ekranımda açılınca, hemen küçülüp, okunaksız hale geliyor?

2)Bir dönem Admin imzasını, THS Site Yönetici diye atarken; sonra Admin olmuşmuş efendim bilginize. Türkçe HÇG Koordinatörü Av.Suat Ergin sözüm size, duyuyor musunuz?

3)14.03.2002'den beri üye olmayı bekleyen bir "üye adayı" var!?! THS ne kadar da nazlı imiş meğer!

4)
Alıntı:
Yazan Baro 20
...Bu formu okuduktan sonra, nick name değiştirmeye çalıştım, ancak bu bölüm sanırım yok,...

Alıntı:
Yazan Admin
Nick'inizi neyle değiştirmek istediğinizi email ile bana ulaştırırsanız, değiştirmeyi denerim (emin değilim ama sanırım mümkün olabilir).
Admin de bilmiyormuş! En azından bir vakitler.

5)Sayın Av.Adil Giray Çelik "Kimlik Bildirmeyenlerin Dramatik Analizi" formunda ne kadar da keskin fikirlere sahipmiş ve dahası fikren Sayın M.Saim Dikici Bey'le sanırım ilk kez ayrı düştüm.

6)Yazısına ilk kez tesadüf ettiğim Seyyah adlı üyenin artık yazmıyor olması site ve okuyucular adına (en azından benim için) ne kadar büyük bir kayıpmış!

7)Ve bilmeden artık hayatta olmayan birine teşekkür ettim, öğrendiğimde de üzüldüm. Sayın Murat B.Alkanat'a, Allah'tan rahmet dilerim.

8)Eklenen linklerle, oradan oraya bir labirentin içinde, kayboldum. Bu alana bir rehber fena olmazdı.

Saygılar.