Mesajı Okuyun
Old 29-10-2010, 23:26   #4
lawlaz

Herkes iyi günler dilerim yorum yapmadan başımdan geçen bir iki olay anlatacağım

haciz esnasında borçlu tabancasını çekerek önce yanımızdaki polisi sonra icra memurunu ve yoldan geçen birini vurdu benimse verilmiş sadakam varmış, yoksa devlet zaten bizi iki polisle koruymadı bundan sonramı koruyacak dedik şahıs 6 ay yattı çıktı. 3 yıl ceza aldı onuda yatamadan öldü hesabımız öbür tarafa kaldı. bütün olayları geçtim şahıs devletin polisine ateş etmekten çekinmiyor 6 ayda çıkıyor. Adalet nerde hiç kimsede cmuk tan ceza kanunundan bahsetmesin lütfen.

başka bir haciz esnasında borçlu tekme tokat ana avrat allah kitap küfrederek tehdit ederek bize saldırdı. devletin icra memuru korktu zabtı değiştirdi şahıs sadece tokat attığından yargılanıyor oda sulh cezada....oda biliyor birşey çıkmayacağını oldukça rahat ben savcının yanında şikayet dilekçesi dolduruken o elini kolunu sallaya sallaya adliyeye geliyor. hani avukatlara kaşı görevi sırasında işlenen suçlar hakimlere karşı işlenmiş gibi dğerlendiriliyordu.

İki kere merkezi işlek caddedeki büromuz soyuldu sayın savcı kamera kaydı varmı yokmu demedi, hırsız bizi telefonla aradı ancak savcı zahmet edip telefonla arayan numaraları bile araştırmadı dosyaları kapattı . Bende artık rahatım nasıl olsa her iki senede bir soyuluyorum nasıl olsa hesaplarımız hep öbür dünyaya kaldı bari sigorta yaptırtayım uğraşmayayım dedim.

Bunun dışında hepimizin yaşayıpta hukukçöu olarak içine sindiremediği onlarca olayı anlatmaya gerek yok hepimiz yaşıyoruz.

Şimdi birçok meslektaşım aaaa niye şuraya şikayet buraya şikayet etmedin vs vs diye serzenişte bulunacaklar tek cevabım geç gelen adalet adalet değildir. Herkese iyi günler