Mesajı Okuyun
Old 27-03-2007, 16:10   #128
calikusu_kamuran

Alıntı:
Yazan selcen ünsal
İtirafım şu ki;siteye yeni üye oldum ve okumam keşfetmem gereken çok yer olduğunu düşünüyorum.nasıl bukadar çok şeyi takip edeceğim bilmiyorum..

Değerli Meslektaşım, inanın yavaş yavaş oluyor, evet çok fazla alan var, ben henüz çok özelliğini bilmiyorum sitenin ve konu alanlarını bile yeni yeni keşfettim, örneğin MESLEKTAŞ SORULARI kısmı için başlangıçta kendimi çok yetersiz olarak görmekte iken artık en azından bilgim dahilinde olanlara katılabilirim diye düşünmekteyim, ben örneğin yalnızca hukuk felsefesi kısmıyla ilgilenmekte iken sonra baktım oraya fazla yazı yazılmamaya başlayınca biraz site içinde dolaşayım derken bir konu alanı olduğunu farkettim ve o konu alanlarına nerelerden ulaşabileceğimi bile yeni yeni öğrendim diyebilirim. Ve hatta bir konuyu İZLEME ALANIMA NEREDEN ALACAĞIMI BİLE YENİ ÖĞRENDİM. Benim bilgisayar geçmişim 6-7 aylık bir mevzudur. Bu dereceye kadar gelebilmiş olmama şükrediyorum doğrusu, tek avantaj olarak gördüğüm, TİCARET MESLEK LİSESİNDE ALMIŞ OLDUĞUM F KLAVYEDE HIZLI OLMAMDIR, gerçi artık Q klavye var her yerde ama ben f klavyeye çevirip yazıyorum.

Ama tavsiyem şudur tabi başımdan geçtiği için söyleyim, HATA YAPMAKTAN ASLA KORKMAYIN gerçi çok yüksek hatalarda SERT MUHALEFETLE karşılaşırsınız ama olsun insan atlatıyor. Ben meslektaş sorularına BİLGİM KADAR KATILABİLECEĞİMİ BİZZAT GÖRMÜŞ BULUNMAKTAYIM,

SAYGILARIMLA VE SEVGİLERİMLE(not; belirttiğiniz konularda asla yalnız değilsiniz, Siz" den daha yenileri bile gelecektir ve aynı sorunlarla karşılacaktır. Önemli olan, kendi YETİLERİMİZİN FARKINDA OLMAKTIR ki bu alanda onları ilerletme imkanınız bile olabilmektedir.

Her forum kısmında KONU ARAÇLARI diye bir başlık görürsünüz sağ üstte ve sayfaları gösteren kısımda. İşte beğendiğiniz konular için ORAYI AÇIP, İZLEMEYE AL diyebilirsiniz.

TEKRAR SAYGILARIMLA