Mesajı Okuyun
Old 06-09-2013, 15:37   #7
ebru eroglu

Varsayılan 1yıl sonra göz de sorunlar

Degerli yetkililer, önceki yazılarımdada belirttiğim Özel hastanede lazer ameliyatı sonrası şikâyetçi oldum, ve şikayetimi geri alırsam ameliyat ücretini geri iyade ediceklerini belirtiler hastane müdürü resmen yalvardı işimden olucam şikayetı alın diye bende o ankı ruh hali ve maddı yetersizlik sebebiyle sağlık bakanlığından Savcılıktan şikayetimi geri çektim, aradan 1yıl geçti dün göz dokturuna gittim ve gözlerde 2numara miyop.astimat sag gözde tembellik.ve gulokom başlangıcı ve sinirlilerde kuruma yakını görmeme teşhisi koydu ve 2ayrı uzak için ve yakın için gözlük verdi 1yıl ameliyat ücretini bana iyade ederken hastene kendi doldurduğu bir kagıtı bana imzalattı kâğıtta hiç bir yerde konuşmuycam Dünya göz Hastanesinden memnun ayrıldım diye yazıyordu, o kagıtı imzaladım ve paramı aldım ama şimdi bin pişmanım çünkü körlükle karşı karşıayayım ve 39yaşında 2ayrı gözlük kullanmaya mahkum edildim gulokom tedavısı göreceğim lütfen bana yol gösterin ben çaresiz kaldım gözlerimi tamamen mahvettiklerini bilmiyordum ne yapmam lazım Bana imzalattıkları kâğıt bana suc teckil edermi kanunen gecerliligi varmı?lutfen cevap yazın bana yol gösterin lütfen.