Mesajı Okuyun
Old 22-05-2015, 14:24   #1
KonukFirdevs Arslan

Acil Türkiyede yapılan bir evlilik ve evlilik sözleşmesi yaşamaya devam edeceğimiz Amerikada geçerlimi

26 mart 2014 te türkiyede ikinci evliliğimi yaptım eşim amerikada yaşıyor ve orda ticaretle uğraşıyor bir mal varlığı ve yatırımları orada nikahtan önce benden önceki evliliğinden olan çocukları ve bu zamana kadar edindiği mal varlığını korumak yada benim bu birikimden bi hak talep etmemem için bu sözleşmeyi istediğini bundan sonraki kazancı ve yatırımlarının benim için olacağını belirtti ve çocuklarınında içi rahat etsin diye bu sözleşmeyi talep ettiğini ve zaten türkiyedeki malları için olduğunu,amerikada bu sözleşmenin geçerli olmadığını bana söyledi bu söze güvenerek noterde yapılan sözleşmeyi imzaladım şimdi içim rahat değil.Acaba ben bunu yaparak bütün haklarımdan vaz mı geçtim bi anlaşmazlık olsa ve ayrılmak zorunda kalsa hukuki olarak hiç bir hakkım yok mudur bu evlilikten söz hakkım yok mu lütfen cevap verirseniz sevinirim içim rahat değil eşimin bu yaklaşımı zaten samimiyetinden şüphe ettirdi teşekkür ederim