Mesajı Okuyun
Old 18-05-2015, 23:07   #1
Konuk

Kitap İzinsiz organ alımı

İyi günler sorum haberim olmadan alınan yumurtalık ve tüpüm hakkında. Yeniden çocuk düşündüğümüz için bir doktora giderek muayene olmak istedim. Muayenemde bana sağ yumurtalığımın Ultrasonda görünmedeği için bi dizi test ve tahlil rötgen yaptılar sonunda sağ tarafımda yumurtalığımın olmadığı söylendi. Ben daha önce doğum yaptım ve defalarca doktora gittim bunun imkansız olduğunu söyledim (bu arada başka doktorada gittim) en sonun da bana laproskopi yöntemi ile ameliyat yapıldı ve laproskopide sağ tarafımda bir operasyon yapıldığını cerrahi yöntemle tüpümün alındığını söylediler. Yumurtalığımda yok bu arada. Ben 2012 yılında A.da ikamet ederken dış gebelik şüphesi ile özel bi hastanede tedavi gördüm ve doktorum tarafından dış gebeliği sonlandırmak için orda laproskopi oldum. O ameleyattan sonra hiç bir operasyon geçirmedim taki bu olayı öğrendiğim operasyona kadar. A.da geçirdiğim operasyonda doktorum bana hiç bi şekilde tüpümü veya yumurtalığımı aldığını söylemedi sadece tüpteki dış gebeliğe neden olan tıkanıklığı açtığını söyledi. 3 Yıl sonra öğrendim ki izinsiz olarak organım alınmış. Amelayatta neler yaptığını kesinlikle bana söylemedi. Ameleyata girerken bana ve eşime bi kaç belge imzalattılar. Ben bu durumda nasıl bi yol izlemeliyim doktora dava açmak istiyorum maddi ve manevi şekilde. TEK TÜPÜMDE tıkalı normal yollardan çocuk sahibide olamıyorum. ilginize teşekkürler cevabıınızı bekliyorum. NOT: Ameliyat raporum elimde var