Mesajı Okuyun
Old 28-12-2007, 16:44   #122
Mustafa ÖZCAN

Varsayılan Katılmamak için elimden geleni yaptım olmadı:)

Değerli arkadaşlar,

İşin hukuki boyutu bir tarafa,
Ahlaki boyutu diğer tarafa,
Psikolojik boyutu tedirgin edici.

Arkadaşının kim olduğunu söyle kim olduğunu söyliyeyim demiş atalarımız. Arkadaşlıklarda ve ilişkilerde geçişgenlik vardır. Yani insan arkadaşının davranışlarından etkilenir. Huyundan huy kapar.

Tv programlarının ve filmlerinin toplum üzerindeki etkisi tartışılmaz bir açıklıkla her kesim tarafından kabul edilmektedir. Tv de etkili bir intihar filmi seyredildiği gece ülkedeki intihar vakaları yaşandığı, insanların seyrettiklerinden gördüklerinden etkilendikleri herkesin bildiği bir gerçek.

Yine diğer bir gerçek, Eşcinsellik Sapkınlıktır. Cinsel tercihtir saygı duyarım diyecek kadar gelişemedim henüz. İyi ihtimalle hastalık derim. Tüm eşcinsellerin tedaviye ihtiyaçları var derim. Çocuğumun eşcinsel olmasını asla istemem, bu tür derneklere gitmesine de izin vermem...

Eşcinsellerin dernek kurması hukuka uygundur, Ahlaka aykırıdır. Toplum gerçeklerinede.

Kurulan eşcinsel derneklerinin eşcinsellerin haklarını korumak ve onları dayanışma içinde tutmanın ötesinde eşcinselliği artıracağından korkarım. Yukarıdaki tv filmi örneklerini, intihar vakası artışındaki örnekleri bu yüzden verdim. Eşcinseller hakkında yapılacak her yayın, her duyuru eşcinselliğin reklamı anlamına gelecektir.

Yukarıda defalarca yazılmış, zayıf kişilikli olan o an boşlukta olan kişilerin bu şekilde bozulmaları söz konusu olabilir.

Eşcinsel dernekleri Sivil Toplum Kuruluşu falan değildir bence. Eşcinsellik Bir rahatsızlık olduğuna göre tedavi edilmesi gereken ve büyütülmeden mümkün olduğunca duyurulmadan mücadele merkezleri kurularak en asgari düzeyde ve kontrol altında tutulması gereken bir sosyal problemdir...

Dernekler ve bu konudaki her faaliyet ve serbesti eşcinselliğin artmasına neden olacağından DERNEK KURULMASINA İZİN VERİLMESİNİ DE DOĞRU BULMUYORUM...

Sevmeyecek bir çok arkadaşımız ama benim fikrimde bu yönde.

Saygılarımla...