Mesajı Okuyun
Old 23-08-2009, 20:19   #616
trajikomedya

Alıntı:
Yazan yildirim_66
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun derim.Bir gazi hukuklu olarak.(Bu arada gazi hukuk ile ilgili sorusu olan arkadaşımız vardı sorularını yanıtlamaya gayret ederim)

Son sınıfların sınava girmemesiyle ilgili tespitin yerinde bunu gözden kaçırmamışsın.Ancak eleştirmek istediğim bir nokta var yazınızın son kısmında hangi meslekte olursa olsun çalışanın kendini geliştirenin ön plana geçeceğini düşünmüşsünüz.Yukarıda ise 338 puan yaptım ama sıralamam bir önceki yıla göre bayağı düşük diyorsunuz sitemkari bir tavırla.Ancak çalışarak daha iyisini yapabilirdiniz öyle değil mi?

Puanın değil de sıralamanın önemli olduğunu siz de benden iyi bilirsiniz ki almış olduğunuz puan kriter olmuyor.Zamanında ben de 333 puan ile gazi hukuka girmiştim ama sıralamam 2.500 idi.

sn. yıldırım ben sitem etmiyorum. yukarda yazılanlara göre bir takım gerçekleri anlattım sadece. 2008de öss ye girenlerin daha şanslı olduğunu söyledim. sabah akşam nasıl çalıştığımı tahmin bile edemezsiniz! bütün bir birinci dönem sadece üç saat uyudum lütfen emeğime biraz saygı duyun. sene başında en basit bir eşitsizliği bile çözemezken 5077 oldum. daha iyisinide yapardım ama lütfen 2009 öss yi biraz araştırın söylediklerimin haklılığını anlarsınız. ve inanın sizin zamanınızda öss ye girmeyi çok isterdim ikinci kısım kesinlikle doğru. çalışarak herşeyin aşılcağına olan inancım sonsuz. öyleki istanbul, marmara dokuz eylül gibi köklü okullara puanım yettiği halde ben ANKARA-ANADOLU....şeklinde tercih yaptım. saygılarımla...